Den otevřených dveří


Dne 9. 11. proběhl na Střední škole a Základní škole Sluneční „Den otevřených dveří“, při kterém se prezentovaly jednotlivé obory i části školy - internát, dílny i vlastní škola. Přípravy této akce jsou pojaty jako celoškolní projekt, při kterém spolupracují na přípravě i personálním obsazení žáci celé střední školy. Tento den umožníme potencionálním zájemcům o vzdělávání v oborech truhlář, dřevař, knihař, kuchař, zedník a provozní služby, aby si vyzkoušeli některé základní činnosti související s prací v daném oboru.

Prohlédnout školu a vyzkoušet pracovní činnosti si přijeli žáci základních škol z Červeného Kostelce, Úpice, Dvora Králové nad Labem a Lánova. Někteří navštívili školu s rodiči, kteří aktivně podporují výběr profesní orientace svých dětí. Tento společný krok může významně ovlivnit jejich budoucí život.

Podpora při vzdělávání je důležitá především pro žáky, kteří svou cestu za „sluncem“ mají ztíženou znevýhodněním. A proto si naplánujte podpoření Klubu rodičů a přátel školy, který tradičně připravuje na 26.1.2018 již 23. ples Střední školy a Základní školy Sluneční, troufneme si říct, významnou společenskou akci v našem městě.

Motto plesu zní: „Cesta časem za sluncem“ a symbolizuje vzdělávací cestu od školáčka po profíka ve svém oboru. Váš taneční krok podpoří osvědčená hudební skupina Efekt z Hořic. Výtěžek z plesu bude použit na podporu sportovních a kulturních akcí organizovaných nad rámec běžné činnosti školy. Srdečně Vás zveme.


Vloženo: 7.12.2017, přečteno 344x, autor: Karel Musil
5.6.2018
Slavnostní předání výučních listů. Video zde.
24.5.2018
Opatření v souvislosti s GDPR Jmenování pověřence. Prohlášení o zpracování osobních údajů.
18.5.2018
Další kola přijímacího řízení, informace čtěte zde.
20.4.2018
Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019 - I. kolo otevřete zde. - II. kolo otevřete zde. - III. kolo otevřete zde.
30.1.2018
Zde si můžete přečíst informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2018/2019 Zde.

NAŠI PARTNEŘI
.    

   Projekt Voda nebo alkohol