Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. 

V pořádku Další informace

8. ročník soutěže „Nechodím sem zbytečně!“

8. ročník soutěže „Nechodím sem zbytečně!“

Rok se s rokem sešel, blíží se duben a nás čeká další soutěž dřevooborů a knihařů. Učitelé již přemýšlí, jaké zvolí téma letošní soutěže, který materiál bude ten pravý, co připravit k občerstvení. Není to jen tak, pro naše žáky i hosty chceme jen to nejlepší.

Zatím ovšem zvažujeme a vybíráme nejlepší téma vhodné k rozvíjení talentu soutěžících žáků. Co je bude nejlépe motivovat a u čeho nejlépe předvedou své znalosti a dovednosti? Další téma hodné zamyšlení je, jak oslovit naše sponzory. Za minulé ročníky jim vděčíme za velmi hodnotné dary. Podpořil nás Královehradecký kraj a také firmy Felder Group, NarexCZ, Železářství Šír, Včeldashop, Knihkupectví Krumlová a další. 

Všechno, nad čím si teď lámeme hlavy, poznáte 2. dubna 20220. Srdečně zveme Vás, naše žáky i žáky z ostatních škol. Zveme také veřejnost: „Přijďte podpořit naše soutěžící“. Od 7 do 12 hodin probíhá pracovní část na dílnách školy, od 13 do 14 hodin vyhlášení výherců.

Foto i video z minulého ročníku akce.

 

Dokumenty ke stažení

Fotogalerie

Plakát soutěž pro dřevoobory
  Zpět do aktivit / akcí

PARTNEŘI

                                 

Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.

STŘEDNÍ ŠKOLA   OBORY   INTERNÁT   KALENDÁŘ AKCÍ   KONTAKTou@ouhostinne.cz   /   tel.: 499 405 422, 499 524 139