Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. 

V pořádku Další informace

Ubytování v internátu

Ubytování v internátu

Střední škola zajišťuje ubytování v samostatné budově, která je umístěna do příjemného parkového prostředí v areálu školy. Kapacita internátu je 60 míst pro dívky a chlapce. Je zde zajištěno celodenní stravování pro ubytované žáky.

Bezprostředně u budovy internátu je menší zatravněné fotbalové hřiště a asfaltové volejbalové a tenisové hřiště.

Nedaleko internátu je i veřejné všesportovní hřiště. V budově internátu je také umístěna posilovna, moderní kuchyňka s posezením, kde je možnost přípravy jednoduchých pokrmů. Na klubovně  je volně přístupný televizor, stolní fotbal , vzdušný hokej,  počítač a rotoped. Je zde i možnost bezdrátového připojení k internetu. V budově jídelny se pak nachází tělocvična plně vybavená pro gymnastiku, sportovní a míčové hry.

V nabídce činnosti internátu je sportovní kroužek se širokým zaměřením na rozličné sportovní disciplíny, dále pak výtvarný kroužek, kroužek vaření, kroužek výpočetní techniky, hudební klub.V rámci hudebního klubu jsou na internátě pravidelné diskotéky. Je zde i možnost hry na kytaru.

Fotogalerie

Ubytování v internátuUbytování v internátuUbytování v internátuUbytování v internátuUbytování v internátuUbytování v internátuUbytování v internátuUbytování v internátuUbytování v internátuUbytování v internátuUbytování v internátuUbytování v internátu

PARTNEŘI

                                        

Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.

STŘEDNÍ ŠKOLA   OBORY   INTERNÁT   KALENDÁŘ AKCÍ   KONTAKTou@ouhostinne.cz   /   tel.: 499 405 422, 499 524 139